Alfa kurss

 Registration Closed
 
0
Kategorija
Kultūras pasākumi
Datums
2020-02-21 18:00
Vieta
Lubānas pilsētas bibliotēkā
Tel.
26899309

Alfa kursu rīko Lubānas ev.lut. draudze. Alfa kursa laikā būs iespēja iziet Iesvētes mācību. 

Lūk, ko par Alfa kursu teikuši iepriekšējā kursa dalībnieki:

"Alfas kurss ir vieta, kur pozitīvi uzlādēties, iedvesmoties, diskutēt un iegūt jaunus draugus! Ļoti patika, ka katru nedēļu ir cits viesis ar stāstu par konkrētu tematu." 
/Anonīms, 26 gadi/
 
 "Alfas kurss man palīdzēja iepazīt Dievu un Dieva mīlestību pret mums. Un vēl es iemācījos mīlēt citus, piedot un pateikties."
/Anonīms, 23 gadi/
 
"Alfa kursā jutos kā citā, labā un mīlestības pilnā, pasaulē. Nepiespiestā gaisotnē mēs uzzinājām daudz ko gan par Jēzu, gan katrs par sevi. Lieliski lektori un gardas uzkodas!" /Elīna Vēkšēja/  
 
“Es zināju, kas ir Alfa kurss. Nolēmu to apmeklēt, jo vēlējos būt starp savējiem;  klausīties un arī sadzirdēt. Es piedzīvoju to, ka pateikti vārdi uzrunā un neatstāj vienaldzīgu. Mana sirds bija atvērta, un Dievs darbojās!" 
/Jolanta Birziņa/
 
"Forši, ka varēja sanākt kopā un runāties brīvā gaisotnē."
/Anonīms, 28 gadi/ 
 
"Bija interesanti un noderīgi!" 
/Anonīms, 25 gadi/
 
"Es Alfa kursa nodarbības apmeklēju pirmo reizi un man patika tā gaisotne, kas valdīja nodarbībās. Tā bija iespēja uzzināt par kristietības pamatiem no dažādiem lektoriem, jo katru nodarbību vadīja cits lektors. Bija daudzi jautājumi, kurus izpratu tikai šeit, lai gan pirms Alfas domāju, ka “zinu”. Ļoti patika ekskursijas diena Kalna skolā, kad visu dienu pavadījām kopā gan lekcijās, gan spēlējot spēles, kā arī ļoti skaists bija noslēguma pasākums. Ļoti priecājos, ka Alfa kursi turpinās. Iesaku tos apmeklēt!"
/Ilze Kraukle/ 
 
 
 

Visi datumi

  • 2020-02-21 18:00