Lubānā, 16.februārī pulcējās aptuveni 80 dalībnieki, kas vēlējās pierādīt savus spēkus Lubānas novada atklātajā čempionātā orientēšanās uz slēpēm. Lai arī citur Latvijā sacensības, kas saistītas ar distanču slēpošanu, tiek atceltas zudušās sniega segas dēļ, Lubānā sniegu no visiem iepriekšējiem ziemas mēnešiem bijām sataupījuši tik daudz, ka sacensību norise nebija apdraudēta. Vēl visu pagājušo nedēļu sacensību plānotājiem Mārim Valainim un Pēterim Blumbergam bija jāuzklausa dalībnieku jautājumi par sniegu Lubānā. Varam teikt, ka daba mums ir uzsmaidījusi, bet patiesībā tas ir Lubānas sporta pasākumu organizatora Māra Valaiņa nopelns, ieguldot ikdienu trases sagatavošanā un uzturēšanā lielu darbu, tā ka vietās, kur virzījās trases, blīvētā sniega daudzums sasniedza aptuveni 40cm.

Pati sacensību diena bija lieliska, saules un siltuma pilna, lai uz sacensībām atbraukušie gan lieliski startētu, gan arī pēc sacensībām veiktu treniņus. Sportisti bija atbraukuši no Smiltenes, Daugavpils, Madonas, Ogres, Vestienas. Daļa godalgotu vietu tika arī mūsu novada sportistiem, par to liels prieks!

Sacensību plānotāji Māris Valainis un Pēteris Blumbergs saka ikvienam dalībniekam paldies, par ierašanos uz Lubānu un cer, ka šī nav pēdējā reize, kad Lubāna uzņem šāda tipa un mēroga sacensības. Dalībnieki savukārt priecājas par interesanti sastādītajām orientēšanās distancēm (Pētera Blumberga darbs), kas lika palauzīt galvu un noslēpot kādu lieku kilometru.

Sacensības organizēja Lubānas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Aborieši", paldies brīvprātīgajiem sacensību norises palīgiem: Līgai Birziņai, Dacei Studerei, Kristīnei Šmidtei, Andrim Karlsonam, Armandam Birziņam, Dacei Rudzītei, Gintim Dzenim, Martai Valainei, Dacei, Rudzītei, Uģim Meieram, Anitai Dzenei, Aināram Akmentiņam.

Sacensību rezultāti: KLUBU REZULTĀTIKOPĒJIE REZULTĀTISPLITS. Galerija ar atskatu uz sacensībā ir ŠEIT, visi sacensību foto redzami ŠEIT

Slēpot trasē varam vēl aizvien, izmantojiet izdevību!

 

Informāciju sagatavojusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Jaunākie notikumi

25
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Ieejas maksa - 3 EUR

25
Sep
Lubānas jaunajos kapos