Jūlijā saule un siltais laiks mūs ir īpaši lutinājuši. Tik burvīga vasara mums sen nav bijusi! Mēneša pirmā nedēļa lielai daļai Lubānas novada jauniešu un  iedzīvotāju pagāja, piedaloties vai  dzīvojot līdzi XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem. Vasarā darbību turpināja Lubānas novada jauniešu centrs un piedāvāja apmeklēt savus organizētos pasākumus. 10. – 12. jūlijā ikvienam bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās  „Radām, izmantojot stiepli”, kurās varēja izveidot dažādus zvēriņus un uzlabot savas prasmes veidošanā. 13.jūlijā interesenti varēja tikties ar tattoo mākslinieci Leldi Pērkoni un uzzināt ko jaunu par tetovēšanu. Drosmīgākie varēja arī izmēģināt tetovēt uz cūkas ādas. Tikšanās laikā apmeklētāji varēja veidot ķermeņa zīmējumus ar hennu.

14.jūlijā katrs, kurš prot spēlēt novusu, tika aicināts piedalīties novusa turnīrā, pacīnieties par godalgotām vietām un uzlabot savu spēlētprasmi. Turnīrā piedalījās 15 dalībnieki, no kuriem jaunākais spēlētājs bija 10 gadus jauns, bet vecākais  81 gadu sirdī jauns. Turnīra uzvarētāji:

Dairis Kalniņš - 1.vieta
Gatis Kalniņš - 2.vieta
Uģis Mihelsons - 3.vieta.

21.jūlijā Lubānas vidusskolas stadionā Māris Valainis un Lubānas novada jauniešu centrs basketbolistus aicināja uz  „Lubānas novada atklāto turnīru ielu basketbolā 2018”, kurā par godalgām cīnījās novada spēcīgāko spēlētāju veidotās komandas – 3 vīriešu un 5 jauktās. Dažās spēlēs uzvarētāji tika noskaidroti sīvā cīņā.

Turnīra uzvarētāji:

Vīrieši 
1.vieta - AAA,
2.vieta - Tallina 2,
3.vieta - Flex.

Jauktās
1.vieta - Pērkons,
2.vieta - Mixeri,
3.vieta - Avenes.

27.jūlijā ikviens bija gaidīts brīvdabas koncertā „Loreta un draugi”, kurā varēja iegūt pozitīvas emocijas, klausoties, dažādas dziesmas pilnīgi jaunā izpildījumā. Apmeklētāji varēja dziedāt līdzi, uzzināt ko jaunu par katru koncerta dalībnieku un lieliski pavadīt vakaru nepiespiestā gaisotnē.

9.augustā jaunieši viesojās brīvdienu mājā “Kodoli”, kur mājas gariņš - Daiga Čevere visus iedvesmoja ar stāstiem par tēju zālēm, pirts lietām un dabas veseluma lielo nozīmi. Tika piedāvāta iespēja katram pagatavot savu īpašo ķermeņa skrubi ,baudīt tēju, sauso pērienu sajūtot smaržu, skaņu un dabas pieskārienus.

11. augustā Lubānas novada jaunieši aktīvi darbojās Lubāna novada ģimeņu sporta svētkos, bet 12. augustā apmeklēja Madonas jauniešu festivālu “Paspēt 12 stundās”.

No 14.-28.augustam Jauniešu centrs dodas atvaļinājumā. Vēl baudām jauko vasaru, un  uz drīzu tikšanos!

 

Informāciju sagatavojušas:

Dita Stērniniece un Līga Padoma

Jaunākie notikumi

25
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Ieejas maksa - 3 EUR

25
Sep
Lubānas jaunajos kapos