Ņemot vērā iedzīvotāju interesi un atsaucību par sportiskajām aktivitātēm - Lubānas novada iedzīvotāji tiek aicināti apmeklēt vingrošanas nodarbības, kas norisināsies Lubānas vidusskolas sporta zālē katru svētdienu.
 
Nodarbību laikā tiks nodrošināti vienkārši izpildāmi vingrojumi dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Notiks individuāls darbs, veicot dažādus spēka vingrinājumus, vingrinājumus izturībai, līdzsvaram, muskuļu koordinācijai un ātrumam ar mērķi nodarbināt visas muskuļu grupas, kā arī tiks skaidrota vingrinājumu nozīme.
 
Tiem, kuriem ir savi vingrošanas paklājiņi, lūdzu paņemiet līdzi!
 
Nodarbības notiks bez maksas. Ar Jums kopā darbosies Māris Valainis
 

 

Šā gada 25. februārī plkst. 11.00, Lubānas vidusskolas sporta zālē norisinājās Lubānas novada turnīrs galda tenisā.

Turnīrā piedalījās 15 spēlētāji.

Rezultāti:

Rank

Participant

Played

Remaining

Match W-L-T

TB

Set Wins

Set Ties

Pts

1

Dairis Kalniņš

0

14

0 - 0 - 0

0

14

0

28

2

Uģis Meiers

0

14

0 - 0 - 0

0

13

0

27

3

Guntis Klikučs

0

14

0 - 0 - 0

0

11

0

23

4

Rūdolfs Gruzītis

0

14

0 - 0 - 0

0

9

0

21

5

Gatis Līcītis

0

14

0 - 0 - 0

0

8

0

20

6

Rūdolfs Galss

0

14

0 - 0 - 0

0

8

0

18

7

Lauris Priednieks

0

14

0 - 0 - 0

0

7

0

16

8

Arvis Aizsilnieks

0

14

0 - 0 - 0

0

7

0

16

9

Ainārs Akmentiņš

0

14

0 - 0 - 0

0

6

0

14

10

Āris Feldmanis

0

14

0 - 0 - 0

0

5

0

14

11

Māris Valainis

0

14

0 - 0 - 0

0

5

0

13

12

Niks Kiukucāns

0

14

0 - 0 - 0

0

5

0

11

13

Raitis Meiers

0

14

0 - 0 - 0

0

3

0

9

14

Jānis Studers

0

14

0 - 0 - 0

0

2

0

5

15

Oskars Žvagins

0

14

0 - 0 - 0

0

2

0

5

 

 

 

2017. gada 22. janvārī vidusskolas sporta laukumā notika pasākums – Pasaules Sniega diena Lubānā 2017. Lai sniega diena noritētu veiksmīgi, ir nepieciešams tikai 1 nosacījums – sniegs. Šajā dienā bija gan sniegs un piemēroti laikapstākļi, gan labs garastāvoklis un jauka atklāšanas (nu gluži kā ziemas olimpiāde) ceremonija, kuru vadīja sunītis Pifs (Māris Valainis) kopā ar savu komandu.

Sniega dienas programmā bija tādas disciplīnas kā kērlings, hokejs, dzīpariņu volejbols, slēpošana, slidošana, bobslejs un citas sportiskas un radošas nodarbes, kā, piemēram, fotografēšanās un pikošanās. Arī šogad neizpalika tāda traki ziemīga disciplīna kā baskāju skrējiens. Un nu par Sniega dienas sasniegumiem. Ziņo Māris Valainis, kurš šogad ir piekritis vadīt un pārraudzīt sporta dzīvi novadā.

Draudzības spēlē piedalās Lubānas Ašie pret Aboras Sirmie.

Spēles starplaikos metieni no zilās līnijas bullīši, kā arī noskaidrosim komandu ātrākos slidotājus.

Spēlē piedalīsies vīri, kas ar savu brīvprātīgo darbu piedalījās hokeja laukuma izgatavošanā!

Lubānā beidzot ir tapis ilgi gaidītais stacionārais hokeja laukums.

Uz sarunu aicinu Māri Valaini, kurš vienmēr ir bijis entuziasts ar sportiskām aktivitātēm un aktīvu dzīvesveidu saistītos jautājumos un bija pamanāms vai katru dienu visā hokeja laukuma tapšanas procesā: "Šis milzīgai apjomīgais darbs sākotnēji man lika par daudz ko aizdomāties. Iekšējā balss mēģināja atrunāt: "Nelien kārtējo reizi tur, kur tev nevajag." Daži uzticami draugi teica to pašu, bet domās par savu  bērnības sapņu izsapņošanu realitātē un ar daudzu entuziastu atbalstu, hokeja laukums ir tapis.

Hokejs mani aizrāva vairāk bērnībā. Sešu gadu vecumā aizmuku no mājām ar nūju pār plecu un slidām maisiņā. Devos uz Rīgas autobusu, gribēju trenēties hokejā pie tā laika elka Helmuta Baldera. Nonākot autobusa pieturā mani jau gaidīja – nevis Helmis, bet gan nobažījusies māmiņa. Ceru, ka Lubānas iedzīvotājos un sevišķi jauniešos iekursies uguntiņa, viņi novērtēs entuziastu ieguldīto darbu un iesaistīsies laukuma tālāk attīstošos procesos (sniega tīrīšana, ledus liešana).

Cienīsim sevi, savu novadu un citu padarīto darbu! Reizēm ir smagi dzirdēt no līdzcilvēkiem, kas maz iedziļinās manos darba procesos, ka mana darbošanās tiek pielīdzināta uzņēmējdarbībai, nezinot, cik tam tiek veltīts brīvā laika un finanšu no ģimenes budžeta. Runājot par hokeja laukumu, daudziem radies jautājums: "Kam tas ir vajadzīgs, mēs tāpat lēnām izmirstam." Man, kā pierādījums, ka tik ātri neizmirsim, ir "Aborieši", kuri te jau dzīvo septiņus tūkstošus gadu.

Varu apstiprināt, ka jauns laukums bija nepieciešams, jo to izmanto ļoti daudzi mūsu novada iedzīvotāji. Vecie laukuma borti lielākoties jau bija sapuvuši, katru gadu tos uzstādot un nojaucot, bija jāpieliek daudz pūļu, cilvēku resursu un pašvaldības līdzekļu. Ņemot vērā, ka šie borti ir stacionāri ilgtermiņā, novads būs tikai ieguvējs. Izveidojot  kvalitatīvu laukumu, mēs varēsim noorganizēt nopietnākus hokeja turnīrus, ātrslidošanas sacensības, karnevālus uz ledus, lauku kerlingu, vasarā tur varēs spēlēt futbolu, florbolu, lauku hokeju un varbūt ar laiku arī tenisu.

Gaidīsim labu ziemu un mīnus grādus, lai varētu sākt slidot. Veselīgs un aktīvs cilvēks ir laimīgs cilvēks!"

Hokeja laukuma bortu veidotāji: Mārtiņš Valainis, Gints Dzenis, Edgars Stanka, Kristaps Kočāns, Oskars Kočāns, Kaspars Kaņepe, Kristaps Miezonis, Armands Birziņš, Jānis Sēbriņš, Didzis Vēkšējs, Uģis Meiers, Artūrs Plešs, Egīls Stiprais, Magnuss Mūkins, Deivo Mūkins, Guntis Klikučs, Juris Ķeveris, Raimonds Vrubļevskis, Dairis Kalniņš, Arvis Feldmanis, Edžus Solovjevs, Sandis Spriņģis, Artis Vīksne, Mārtiņš Kumsārs, Aigars Babris, Kristers Studers, Renārs Stalbovs, Gatis Ozolnieks, Nauris Puja, Māris Valainis, 8. klases zēni, algoto pagaidu sabiedrisko darbu programmas vīri – Jevgēnijs Skangals, Lauris Zeps, Indulis Rēvelis.

Paldies visiem, kas strādāja, iekārtojot laukumu, muguras neatliekuši, un arī tiem, kas piedalījās tikai epizodiski un kāds varbūt netika pieminēts!

Māris informē, ka draudzīgs rokasspiediens (palīdzība) tika saņemts arī no SIA "Holzwerke Lubāna", SIA "RKS+", SIA "ADZG", Lubānas patērētāju biedrības, Lubānas KP, Lubānas vidusskolas.

Finansējums – Lubānas novada pašvaldība – 6250,18 EUR.

Notikumiem līdzi sekoja Ligita Pētersone