Ir pagājis vesels gads kopš tās dienas, kad Virsaitis Lubānas novadā aizsāka 1. maija skriešanas tradīciju, lai atklātu ātrākos skrējējus savā apkaimē, jo, ejot medībās, prioritāte ir ātras kājas un veselīgs ķermenis!

Šogad uz “Lubānas džungli” bija saskrējuši daudz dažādi ļautiņi, vietējie cilts brāļi un māsas, gan arī tālāku zemju un krūmāju pārstāvji! Ātrākais cilts skrējējs Andris piedāvāja pamainīt maršrutu uz daudzveidīgāku reljefa apvidu Ezernieku apkaimē, kur pati Mammadaba nāca pretī un atvēlēja savu viesmīlīgo apmetni kā bāzes vietu sacensībām. Visi skrējēji bija sajūsmā par lielisko trasi, kas vijās pa mežiem, gar ezeriem pāri pļavām, dažādiem kalniņiem un purviņu ar pērnajām dzērvenēm. Grūtākais pārbaudījums daudziem skrējējiem trasē bija Visagala pilskalns, kur skrienot augšā šķita, ka tiešām visam gals ir klāt.  Balvas labākajiem skrējējiem bija sarūpējuši vietējie ražotāji, zemnieki, vīndaris un amatnieki, kā arī draudzīgā Vanagkalna virsaitis. Pasākums, kā parasti, pagāja zem miera un sirsnības karoga!

Paldies visiem brīvprātīgajiem palīgiem un atbalstītājiem par šo brīnišķīgo dienu. Īpaša pateicība Andrim Seipulim, Ievai Rozentālei, Ansim Deksnim, Irēnai Kozlovai, Dacei Kočānei, Līgai Birziņai, Dzintrai Stradiņai, Oskaram Ivānam, Nensijai Grīnbergai Ivānei, Sigitai Balodei, Raimondam Dombrovskim, Olgai Ivai ar meitu Vitu, Uģim Mihelsonam, Mārcim Mihelsonam, Guntim Klikučam, Mārtiņam Valainim, Oskaram Žvaginam, Ronaldam Feldmanim, Karlīnai Rudzītei, Dacei Rudzītei.

Skrējiena rezultātus skatīt ŠEIT.

Tiekamies nākamgad 1.maijā jau trešajā skrējienā “Lubānas džunglis”!

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Sacensību "Lubānas džunglis 2018" atbalstītāji:

 

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā