Sveiciens pavasarī un mūsu visu lielajā gadā, simtgadē! Tas, cik ļoti šis notikums mums katram ir īpašs vai tieši pretēji – neatstāj nekādu iespaidu, ir atkarīgs no katra paša.

Bet kaut kādā ziņā to var uztvert kā atskaites punktu, lai paskatītos atpakaļ un arī nākotnē– kas ir mainījies, kas var uzlaboties un kas ir palicis nemainīgs gadu no gada. Ir lietas, kas nemainās katru gadu – tie ir atkritumi dabā, jaunas kopjamas teritorijas un protams, Lielā Talka. Tā šogad notiks 28.aprīlī un jau 10. gadu pēc kārtas.

Tāpēc gribu uzrunāt Jūs, Lubānas novada iedzīvotājus, lai iedrošinātu jūs izmantot šo iespēju – apliecināt piederību šai valstij, šim novadam un pilsētai, savam pagalmam un kopīgi 28. aprīlī izdarīt labu darbu – sakopt vidi sev blakus un apkārt, satikties ar kaimiņiem un lietderīgi pavadīt pavasara dienu! Jo šī diena nav paredzēta kā “atkritumu vākšana pēc mūsu nelabvēļiem “, ar šo dienu gribam palikt tikai labāki un saprotošāki pret mūsu zemi. Un cerība mirst pēdējā – cerība, ka šie atkritumi grāvju malās, mežos, ielās vairs neradīsies no jauna…

Atgādinu, ka katrs no jums var kļūt par talkas vietas organizētāju!

Vēlme, ideja, pieteikšanās http://talkas.lv/pieteikt-talku/. Ja ir vēlme pievienoties talkotājiem, bet nezini, kur būsi noderīgs, piesakies Elīna, 26352423.

Publiski pieejamās talkas vietas tiks paziņotas uz afišām un Lubānas novada mājas lapā. Talkas maisi atkritumiem pieejami ikvienam, iepriekš sazinoties ar mani. Tiekamies 28. aprīlī!

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Ravinska

Lielās talkas koordinatore Lubānas novadā

t.26352423

e-pasts: elina.ravinska@lubana.lv

Jaunākie notikumi

18
Jūl
Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā
Zero waste stāstu pēcpusdiena. Loretas Māliņas pieredzes stāsti un padomi, kā un kāpēc mazināt plastmasas lietošanu ikdienā. Ieeja bez maksas.

19
Jūl
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Iedzīvotāji tiks pieņemti laika posmā no plkst.09:00-10:00 Lubānas novada pašvaldības

19
Jūl
Lubānas pilsētas klubs
Lubānā seminārs medniekiem 2019. gada 19. jūlijā plkst. 15.00 Medību trofeju izstādes Lubāna “Aiviekstes svētki – 2019” apmeklēšana Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā

23
Jūl
Lubānas jauniešu centrā
Ja vēlies radoši darboties, nāc uz Jauniešu centru. Mums ir savas idejas, bet varbūt TEV ir savas. Radīsim