Vakar Lubānas slidotavā "Lubānas novada atklātajā hokeja turnīrā" pretī lielajiem mīnusiem, kā arī viena pretī otrai stājās četras spēcīgākās novada hokeja komandas - HK Lubāna, HK Vilces, HK Anarhisti, HK Kaimiņi. Hokejisti visas dienas garumā spītīgi dzenāja melno objektu pa slideno virsmu, līdz tika noskaidrota turnīra spēcīgākā komanda, kas virs galvas cēla uzvarētāju kausu!
Organizatori Māris Valainis un Martins Valainis pateicas visiem spēlētājiem, kas ieradās un uz šiem 125 kvadrātmetriem ledus izlika savas sirdis! Ir apbrīnojami redzēt ar kādu cīņas sparu spēlētāji iziet laukumā un ir jūtams ka ikviens no viņiem uzvaras dēļ tiešām ir gatavs grauzt ledu, un pat gūstot tādas traumas kā lūzumi un šujamas brūces, pēc stundas atgriežas uz ledus un ar smaidu kar kaklā izcīnīto medaļu! Tas tikai parāda cik ļoti mums visiem ir ledus un hokejs krūtīs! Paldies visiem, visiem spēlētājiem par to, bija patiess prieks un gods tikties ar jums uz ledus.
Paldies arī ikvienam kas ieradās un atbalstīja, kā arī visiem, kas tika pielikuši roku, lai šī diena būtu tieši tāda kāda tā bija – pilna sportiska gara šajā saltajā ziemā, ko tik ļoti gaidījām!

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!