Šā gada 6. maijā plkst. 12.00, Lubānas pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar grāmatas "Tur aiz skolas kalna" autori Mudīti Tauriņu.

Grāmatas autores dzīvesstāsts sākas Latvijas brīvvalstī 1940. gadā Lubānas baltajos klānos, kur paiet arī pirmie skolas gadi. Turpmākais skolas laiks saistās ar Bērzauni, bet visromantiskākās un jūsmīgākās jaunības atmiņas vēstī par Kurzemes pusē aizvadīto laiku. Latvijas Universitātē iegūtās zināšanas vācu valodas un literatūras pasniedzējas kvalifikācijā, apvienojumā ar šūpulī ielikto gudrību, vitalitāti un darba spējām ir labs pamats Mudītes Tauriņas 40 gadu ilgajā skolotājas darbā Latvijas kultūras koledžā (Kultūras darbinieku tehnikumā), arī tulces un gides darbā.

Apjomīgā, bagātā latviešu valodā uzrakstītā grāmata par vienas stipras latviešu dzimtas meitenes dzīves gājumu sniedz kolorītu laikmeta raksturojumu septiņu gadu desmitu garumā.

Grāmatā varam lasīt arī autores atmiņas par dzīvi un skolas gaitām Lubānas pusē. Grāmata ir bagātīgi ilustrēta ar fotogrāfijām, par kurām autore tikšanās laikā arī stāstīs.

Laipni aicināti.

 

       

 

Jaunākie notikumi

15
Jūl
Lubānas novada Jauniešu centrā
Batikošana.Apavu apgleznošana. Šņormāksla.

17
Jūl
pļaviņā pie dīķa
Meirānu tautas nams aicina uz koncertu "Pašā vasaras viducī" Koncertā piedalās: – Vidējās paaudzes deju

25
Jūl
Plkst. 13:00 Lubānas Vecajos kapos Plkst. 14:00 Lubānas Jaunajos kapos

25
Jūl
Lubānas pilsētas estrādē
Ieeja - 3 EUR