No 26. marta līdz 2. aprīlim Lubānā būs skatāma neparasta izstāde "Krītošā Akmens Projekts" (The Rock Project). Izstāde būs apskatāma Lubānas pilsētas klubā katru dienu no plkst. 11.00 līdz 19.00. Izstādes atklāšana 26. martā plkst. 13.00.

Franču mākslinieka Lorāna Grizeļa (Laurent Grisel) lielformāta plakātu izstāde "The Rock Project" (Krītošā Akmens Projekts) ir 2600 gadu sena Bībeles pravietojuma stāsts mūsdienu mākslas valodā.

Jau 27 gadus Londonā dzīvojošais Franču multiplikācijas filmu māklinieks vairs nedarbojas šajā žanrā, bet atrod iedvesmu Bībeles notikumu atspoguļošanā caur mākslu. Saskaņā ar mākslinieka vārdiem: "Kā māksliniekam man tas ir bezgala interesanti, jo Bībele ir neizdibināma. Neviena cita grāmata nav tik dziļa. Tā satur bezgala daudz vēsturiskus faktus, kurus šodien apstiprina neskaitāmi arheoloģiskie izrakumi". 

Saskaņā ar Bībeli, vīru, kurš atklāja pasaules nākotnes notikumus vairāk kā 600 gadus pirms mūsu ēras, sauca Daniēls. Vēsturiskie materiāli apstiprina - Daniēla pravietotais vienmēr piepildījās. 

Izstāde ir interesanta arī ar to, ka to dzīvu padarīs viens no tās autoriem Dzintars Geide, kas būs pieejams kā gids katru dienu.

"The Rock Project" izstāde gaidīs jūs, lai runātu par vēsturisko, patreizējo un gaidāmo.

Uz tikšanos!

 

Ar mākslinieku sarunājās un materiālu sagatavoja

"The Rock Project" vadītājs Latvijā

Dzintars Geide

 

Jaunākie notikumi

19
Okt
Meirānu tautas namā
Gaigalavas KN amatierteātra “Bykovīši” izrāde A. Banka “No Jāņiem līdz Pēteriem”

20
Okt
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.

22
Okt
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Pieņemšanas laiks no plkst.10:00-12:00, Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkas 1.stāva

23
Okt
Lubānas pirmsskolas izglītības iestādē "Rūķīši"
PII “Rūķīši” ieejas vestibilā atvērta izstāde ar rūķiem (ja kādam mājās ir interesants