No 26. marta līdz 2. aprīlim Lubānā būs skatāma neparasta izstāde "Krītošā Akmens Projekts" (The Rock Project). Izstāde būs apskatāma Lubānas pilsētas klubā katru dienu no plkst. 11.00 līdz 19.00. Izstādes atklāšana 26. martā plkst. 13.00.

Franču mākslinieka Lorāna Grizeļa (Laurent Grisel) lielformāta plakātu izstāde "The Rock Project" (Krītošā Akmens Projekts) ir 2600 gadu sena Bībeles pravietojuma stāsts mūsdienu mākslas valodā.

Jau 27 gadus Londonā dzīvojošais Franču multiplikācijas filmu māklinieks vairs nedarbojas šajā žanrā, bet atrod iedvesmu Bībeles notikumu atspoguļošanā caur mākslu. Saskaņā ar mākslinieka vārdiem: "Kā māksliniekam man tas ir bezgala interesanti, jo Bībele ir neizdibināma. Neviena cita grāmata nav tik dziļa. Tā satur bezgala daudz vēsturiskus faktus, kurus šodien apstiprina neskaitāmi arheoloģiskie izrakumi". 

Saskaņā ar Bībeli, vīru, kurš atklāja pasaules nākotnes notikumus vairāk kā 600 gadus pirms mūsu ēras, sauca Daniēls. Vēsturiskie materiāli apstiprina - Daniēla pravietotais vienmēr piepildījās. 

Izstāde ir interesanta arī ar to, ka to dzīvu padarīs viens no tās autoriem Dzintars Geide, kas būs pieejams kā gids katru dienu.

"The Rock Project" izstāde gaidīs jūs, lai runātu par vēsturisko, patreizējo un gaidāmo.

Uz tikšanos!

 

Ar mākslinieku sarunājās un materiālu sagatavoja

"The Rock Project" vadītājs Latvijā

Dzintars Geide

 

Jaunākie notikumi

18
Jūl
Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā
Zero waste stāstu pēcpusdiena. Loretas Māliņas pieredzes stāsti un padomi, kā un kāpēc mazināt plastmasas lietošanu ikdienā. Ieeja bez maksas.

19
Jūl
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Iedzīvotāji tiks pieņemti laika posmā no plkst.09:00-10:00 Lubānas novada pašvaldības

19
Jūl
Lubānas pilsētas klubs
Lubānā seminārs medniekiem 2019. gada 19. jūlijā plkst. 15.00 Medību trofeju izstādes Lubāna “Aiviekstes svētki – 2019” apmeklēšana Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā

23
Jūl
Lubānas jauniešu centrā
Ja vēlies radoši darboties, nāc uz Jauniešu centru. Mums ir savas idejas, bet varbūt TEV ir savas. Radīsim