Lubānas novada sociālais dienests aicina darbā mājas pārvaldnieku.

Prasības pretendentam:

  • Vidējā/profesionāli tehniskā izglītība vai pirmā līmeņa augstākā izglītība;
  • Zināšanas ugunsdrošībā un darba aizsardzībā (uzskatīsim par priekšrocību);
  • Autovadītāja apliecība;
  • Prasme strādāt ar datoru.

Darba pienākumi:

  • Patstāvīgi veikt telpu, ēkas un teritorijas apsaimniekošanu;
  • Sekot ēkas un teritorijas tehniskajam stāvoklim;
  • Iekšējo tīklu un komunikāciju uzturēšana kārtībā, bojājumu novēršanu, telpu un inventāra remonts;
  • Nodrošināt ugunsdrošības aparātu un signalizācijas iekārtas pārraudzību;
  • Organizēt un kontrolēt  remontus un nodrošināt atbilstošu to izpildi;
  • Plānot un nodrošināt efektīvu iestādes resursu vadību;
  • Ikdienas darbu plānošana, organizēšana un atskaites;
  • Materiālo vērtību pieņemšana, uzskaite, saglabāšana.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu;
  • Iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pasta adresi: lubanasvsac@lubana.lv vai pa pastu pēc adreses: Oskara Kalpaka iela 12, Lubāna, Lubānas novads, LV-4830, līdz 2017. gada 25. februārim plkst. 17.00. Sīkāka informācija pa tālruni 64894581 vai 28374760.

Jaunākie notikumi

20
Jan
plkst. 18.00 Lubānas pilsētas klubā Dokumentālā filma “Vēsture aiz kadra” režisors R....

26
Jan
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Māris Martinsons (1 stunda 40 minūtes) Lomās: Kaori Momoi, Issey Ogata, Artūrs...