Šā gada 22. janvārī no plkst. 10.00 - "Pasaules sniega diena 2017" Lubānas vidusskolas sporta laukumā.

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls, kas dod iedzīvotājiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Pasaules sniega diena ir kļuvusi jau par tradīciju, un tā norit daudzās vietās Latvijā. Pasaules sniega diena kļūst par iecienītu pasākumu, un šogad tā Lubānas novadā notiks jau ceturto reizi.

Mērķis un uzdevumi:

Popularizēt ziemas sporta veidus – slēpošanu, slidošanu, hokeju utt. - mūsdienu jaunatnes un ģimeņu vidū, akcentēt kvalitatīva brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā. Organizēt dažādas disciplīnas, kas piemērots attiecīgām vecuma grupām. Rīkot dažādas atrakcijas, kas saliedē ģimenes un ļauj bērniem atraktīvi un sportiski darboties.  

Pieteikumi:

Lai pasākums ritētu raiti, būsim pateicīgi, ja pieteiksieties savlaicīgi. Dalībnieku pieteikumi slēpošanas un slidošanas disciplīnās jānosūta līdz 20.01. pl.17.00 uz marisvalainis@inbox.lv un hokejā mrvalainis@gmail.com minot: dalībnieku vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu.

Hokeja komandām jānorāda arī komandas nosaukums. Neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruņiem 26649344 Māris (slēpošana-slidošana), 25417666 Mārtiņš (hokejs-slidošana).

Vairāk par sacensību aprakstu un sniega dienu lasīt nolikumā.

Organizatori:

INFOSKI.LV, Lubānas novada pašvaldība, Lubānas novada jauniešu centrs, Biedrības: "Aiviekstes ozoli", "Meirānieši", "Aborieši"

Nolikums

Jaunākie notikumi

19
Okt
Meirānu tautas namā
Gaigalavas KN amatierteātra “Bykovīši” izrāde A. Banka “No Jāņiem līdz Pēteriem”

20
Okt
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.

22
Okt
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Pieņemšanas laiks no plkst.10:00-12:00, Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkas 1.stāva

23
Okt
Lubānas pirmsskolas izglītības iestādē "Rūķīši"
PII “Rūķīši” ieejas vestibilā atvērta izstāde ar rūķiem (ja kādam mājās ir interesants