Kamēr mūziku radīs, to būs kas izpilda. Kamēr mūzika skanēs, kāds to klausīsies. Kamēr mūziku dzirdēs, tā uzrunās, aizskars, iepriecinās, liks aizdomāties, iedvesmos, liks justies savādāk kā parasti…īpašāk. Tā varētu turpināt mūžīgi!

Šā gada 25. decembrī, plkst. 18.00 tiksimies Lubānas pilsētas klubā, lai kopā meklētu to, kas nepieciešams svētku sajūtu radīšanai. Koncertā izpildīsim iemīļotas ziemassvētku melodijas, populāras dažādu autoru dziesmas, kā arī dziesmas kuras esam radījuši paši.

Priecājamies par to, ka augot mīlestībai uz mūziku, arī mūsu draugu loks ir kuplinājies – ar mums kopā uzstāsies Rudīte Kolāte pie klavierēm, Uģis Mihelsons pie perkusijām, Rainers Liekniņš no Auces mūzikas skolas spēlēs čellu, par labskanību un apgaismojumu rūpēsies Aigars Šķēls, bet pie vokāla būsim mēs - Atis un Aigars Noviki.

Novēlam Jums šo svētku gaidīšanas laiku pavadīt ar iekšēju mieru, piepildījumu un ticību labajam. Lai svētku laiks Jūsu mājās ienāk tieši tā, kā iecerēts un piepilda Jūsu viskarstākās vēlēšanās!

Uz tikšanos mūzikā!

 

Atis un Aigars Noviki

 

Jaunākie notikumi

20
Sep
Bijusī Lubānas dzelzceļa stacija
Organizatori: Lubānas novada pašvaldība, biedrība “Aborieši” un iedzīvotāju iniciatīvas...

20
Sep
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
Oskara Kalpaka ielā 12, Lubānā 1.stāva 103.kabinetā pieņems acu ārsts/optometrists Mg.phys....

20
Sep
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
2018.gada 20.septembrī plkst.11:00 Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka...

20
Sep
Lubānas novada Jauniešu centrā
-
Lubāna
Akmeņu apgleznošana, spēļu pagatavošana, savu ideju īstenošana. Nāc un piedalies!