Naktī uz svētdienu (09.10.2016.) Vīkšņu ģimenē notika nelaime - nodega ģimenes māja Lubānā. Par laimi, visi ir dzīvi un ugunsgrēkā neviens necieta, taču ir sadegusi pilnīgi visa iedzīve.

Vīkšņu ģimene vēlas pateikt lielu paldies visiem tiem, kas ir palīdzējuši līdz šim - ugunsdzēsējiem, lubāniešiem, kuri ugunsgrēka brīdī palīdzēja ar apģērbu, puišiem, kas nesavtīgi iesaistījās saimniecības ēkas glābšanā un nosargāja to. Pilnīgi visiem, kas ugunsgrēka brīdī bija klāt un palīdzēja. Kā arī visiem cilvēkiem, kuri palīdzējuši un palīdz līdz šim - ar mājas gruvešu nojaukšanu un utilizēšanu, ar pirmās nepieciešamības mantu sagādāšanu, ar finansiālo atbalstu un pats galvenais - ar labajām domām un vārdiem. Ģimenei tas nozīmē ļoti daudz.

Ģimene saka lielu paldies kaimiņiem par to, ka izmitināja un atbalstīja šajās grūtajās dienās. Cilvēku atbalstu šajā situācijā ir pat grūti aptvert - apkārt ir tik daudz labu cilvēku, kuri palīdz ģimenei šajā grūtajā brīdī.

Vīkšņu ģimene cenšas ar visu tikt galā paši, lai pēc iespējas ātrāk varētu nostāties uz kājām un atjaunot savas mājas, taču tam ir nepieciešami līdzekļi, tādēļ, ja kādam ir iespēja palīdzēt - lūdzam ziedot pirmās nepieciešamības lietas sadzīvei, sazinoties ar ģimeni personīgi, vai pa tālruni 26823740, vai rakstot uz e-pastu viksne.artis@gmail.com. Ja ir vēlme un iespējas palīdzēt finansiāli, tad ziedojumus lūdzam veikt uz bankas kontu: LV62HABA0551015335280 (Inguna Vīksne).

Jaunākie notikumi

15
Jūl
Lubānas novada Jauniešu centrā
Batikošana.Apavu apgleznošana. Šņormāksla.

17
Jūl
pļaviņā pie dīķa
Meirānu tautas nams aicina uz koncertu "Pašā vasaras viducī" Koncertā piedalās: – Vidējās paaudzes deju

25
Jūl
Plkst. 13:00 Lubānas Vecajos kapos Plkst. 14:00 Lubānas Jaunajos kapos

25
Jūl
Lubānas pilsētas estrādē
Ieeja - 3 EUR