Līgumu slēgšana, grozījumi un papildinājumi elektroniski: www.pilsetvide.lv vai sūtot pa pastu: SIA Pilsētvides serviss, Gulbenes filiāle, Brīvības iela 87c,Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401.

Atkritumu izvešanas grafiks: piektdienas, ņemot vērā līgumā norādīto (1.,2.,3.,4. vai katra piektdiena)

Atkritumu izvešanas dienas Vieta Izvešanas biežums
Katra mēneša 1. un 3. piektdiena Lubānas pilsēta Ja izvešana paredzēta 2 x mēnesī
Katra mēneša 2. piektdiena Lubānas pilsēta Ja izvešana paredzēta 1 x mēnesī
Katra mēneša 4. piektdiena Indrānu pagasts

 

Atkritumu izvešanas papildus pieteikšana vai atteikšana (klientiem, kuri noslēguši līgumus par atkritumu apsaimniekošanu):

  1. elektroniski uz e-pastu: lubana@pilsetvide.lv , līdz ceturtdienas plkst. 15:00, norādot vārdu, uzvārdu, adresi, datumu, kad nepieciešams izvest vai atteikt;
  2. sūtot SMS uz tālr. 25749599 (LMT), līdz ceturtdienas plkst. 15:00, norādot vārdu, uzvārdu, adresi, datumu, kad nepieciešams izvest vai atteikt;
  3. telefoniski uz tālr. 64495050 līdz ceturtdienas plkst. 15.00, norādot vārdu, uzvārdu, adresi, datumu, kad nepieciešams izvest vai atteikt.

Ja plānotā atkritumu izvešana nav nepieciešama, lūgums noteikti informēt par to SIA "Pilsētvides serviss" pa telefonu vai e-pastu, lai šī izvešanas reize netiktu iekļauta rēķinā. Lai papildus atkritumu izvešanu varētu iekļaut maršrutā, par to nepieciešams informēt SIA "Pilsētvides serviss" pa telefonu vai e-pastu.

Apmaksājot rēķinu, OBLIGĀTI jānorāda rēķina numurs.

Apmaksa par atkritumu izvešanu: priekšapmaksa par 3 mēnešiem. Rēķinu saņemsiet 4 reizes gadā, katru ceturksni (oktobris,janvāris,aprīlis,jūlijs).

 

Ar cieņu,

SIA "Pilsētvides serviss"

Tālruņi uzziņām: +371 25749599; +371 64495050

E-pasts: lubana@pilsetvide.lv

www.pilsetvide.lv

 

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā