Biedrība „Balvu olūts” sadarbībā ar Vidzemes kultūrvēsturiskā novada pašvaldībām aicina fotogrāfus no visas Latvijas piedalīties unikāla foto albuma „Vidzemē man būt!” tapšanā. Tā būs fantastiska iespēja mums kopā radīt lielisku vērtību kopumu, kas dos iedvesmu mūsu cilvēkiem atklāt Vidzemi no jauna un paliks atmiņai nākamajām paaudzēm. Albums veidos stāstu par Vidzemi un vidzemniekiem, atspoguļojot dabas un kultūrvēsturiskās vides krāšņumu, tai pat laikā sniedzot neatkārtojamus sajūtu mirkļus vidzemnieku pasākumos, svētkos, aktīvā tūrisma un sporta notikumos, amatnieku un uzņēmēju darbībā

Foto albumā būs iekļauti 196 attēli, kas atspoguļos 49 Vidzemes kultūrvēsturiskā novada pašvaldībās esošo dabu, vidi un sabiedrību. Foto attēlu tematika ir noteikta nolikuma 1.pielikumā, jo šis būs reprezentabls izdevums, kura koncepciju veidojusi biedrība „Balvu olūts” sadarbībā ar Vidzemes kultūrvēsturiskā novada pašvaldībām. Savukārt fotogrāfiem ir iespēja šo koncepciju ietērpt krāsās, sajūtās, gāršās, smaržās un noskaņās, radot fantastisku piedzīvojumu pašmāju un ārvalstu ļaudīm. 

Tā kā foto attēlu tematikā ir iekļauti gan atpazīstami, gan vēl neredzēti vai maz fotografēti notikumi un vietas, aicinu ikvienu fotogrāfu pārskatīt savu foto arhīvu un iesūtīt pēdējos trijos gados tapušās fotogrāfijas, kā arī sekot līdzi albuma foto notikumu kalendāram biedrības  „Balvu olūts” mājas lapā https://www.facebook.com/balvuoluts.lv/, Vidzemes novada pašvaldību mājas lapās un apceļot Vidzemi šajā pavasarī un vasarā, lai radītu neaizmirstamus foto mirkļus sev un citiem.

Fotogrāfijas jāiesūta līdz šī gada 5.septembrim Zandai Arnicānei uz e-pastu zandaarnicane@inbox.lv, norādot fotogrāfijas autoru, kontaktus un attēlā redzamo. Savukārt foto attēlu atlasi albumam veiks biedrība „Balvu olūts” sadarbībā ar Vidzemes novada pašvaldībām

Ar katru autoru tiks noslēgts autoratlīdzības līgums par konkrēto foto attēlu izmantošanu un publicēšanu foto albumā „Vidzemē man būt!”, kā atlīdzību par to saņemot vienu albuma eksemplāru. Skatītāju simpātijas balvas ieguvējs saņems pārsteiguma dāvanas no atbalstītājiem. 

Foto attēlu tematika un citi tehniskie parametri norādīti foto konkursa nolikumā un tā 1.pielikumā.  

Nolikums

Pielikums

Jaunākie notikumi

15
Dec
Lubānas pilsētas klubā
-
Lubāna
Ieejas maksa EUR 1,50.

16
Dec
Lubānas pilsētas klubā
-
Lubāna
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā.

18
Dec
Meirānu Kalpaka pamatskolā
Uz pasākumu tiek aicināti Meirānu puses seniori, bērnu vecāki un vecvecāki.