Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. martā, Lubānā norisinājās Lubānas novada čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, kas vienlaikus bija arī Latgales reģiona kausa pirmais posms, kā arī piektais posms Latvijas ieskaitē. 

Sacensību mērķis bija noskaidrot spēcīgākos Lubānas novada sportistus gan individuālajās, gan komandu cīņās. Komandu cīņās pārāki bija Gulbenes KSP, aiz sevis atstājot Madonas un Daugavpils komandas. Kopumā sacensībās tika pārstāvēti 10 Latvijas smagatlētikas klubi. 

Sieviešu konkurencē spēcīgākās dalībnieces titulu ieguva Ieviņa Liģerte no Madonas, otrajā vietā ierindojās Tatjana Spakova no Daugavpils. bet trešo vietu ieguva Annija Roga no Rembates komandas. 

Jauniešu grupā līdz 18 gadiem godalgotās vietas ieguva Raitis Cernovsno Līvāniem, Matīs Turlaijs no Madonas un Aivis Pupausis no Madonas.  

Vecumā grupā līdz 23 gadu vecumam godalgotās vietas ieguva Mārtiņš Stūrainis no Madonas S.C.K. komandas, otrais Dairis Leonovics no Gulbenes KPS sporta kluba, bet trešo vietu ieguva Normunds Kanepons no Madonas komandas. 

OPEN jeb vīru grupā spēcīgākais bija Aleksandrs Sonders, kurš sacensībās startēja individuāli, otrajā vietā ierindojās Guntis Valters no Bauskas, bet trešo vietu ieņēma Sandis Ķiploks no Gulbenes. 

Senioru 40+ vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Intars Grāvītis no Madonas, otrajā vietā ierindojās rīdzinieks Vladimirs Kovaļskis no Vikings PL komandas, savukārt trešo vietu ieguva Sandis Andersons no Gulbenes.

Individuālie rezultāti un komandu vērtējumi, kā arī bildes, video no sacensībām pieejami: Latvijas pauerliftinga federācija

Jaunākie notikumi

19
Sep
Dabas takā "Aiviekstes ozoli"
Nodarbības apmeklētāju tikšanās Krasta ielas peldētavā, Lubānā. Kam nav savu nūju,...

20
Sep
Bijusī Lubānas dzelzceļa stacija
Organizatori: Lubānas novada pašvaldība, biedrība “Aborieši” un iedzīvotāju iniciatīvas...

20
Sep
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
Oskara Kalpaka ielā 12, Lubānā 1.stāva 103.kabinetā pieņems acu ārsts/optometrists Mg.phys....

20
Sep
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
2018.gada 20.septembrī plkst.11:00 Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka...