SIA “Demarsch” sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras RietumZemgales nodaļu, 31.martā, Rēzeknē, organizē bezmaksas mācības maziem un vidējiem uzņēmumu vadītājiem.

Mācību rīkotāji ar šo pasākumu vēlas uzņēmumu vadītājiem saprotami izskaidrot dažādus aspektus, kas saistīti ar vides politiku, ar ko būtu jāsāk, ja uzņēmuma vēlme ir ieviest vides politikas pamatprincipus ilgtermiņā.

Apmācību ieguvums:

1) zināšanas par ieguvumiem, ko dod vides pārvaldības īstenošana MVU uzņēmumā, kā ieviest un realizēt uzņēmuma ikdienā vides politiku;

2) padomi, uzņēmumiem kā padarīt efektīvākus uzņēmējdarbības procesus un ietaupīt resursus (arī finansiāli ieguvumi);

3)  apliecinājums par mācību apgūšanu.

Apmācību mērķauditorija: Uzņēmuma augstākā un vidējā līmeņa vadītāji vai tie, kas plāno un atbild par vides pārvaldību uzņēmumos.

Apmācības vadīs:

1) SIA “EKODOMA” vadošie un sertificētie energoauditori un projektu vadītāji. Speciālisti ar 10 gadu pieredzi energoapgādes un enerģijas monitoringa jomā, iekštelpu klimata jautājumos un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomā.

·     2) SIA “DEMARSCH” apmācību treneri ar 10 gadu pieredzi zināšanu un prasmju attīstību treniņos.

Mācības notiks Rēzeknes pilsētas Domē, Atbrīvošanas aleja 93. Plkst. 11.00 (ierašanās no plkst. 10.45)

Interesentus līdz 2016. gada 30.martam lūdzam reģistrēties mājas lapā videspolitika.lv vai sūtot e-pastu – demarsch@demarsch.lv

Ielūgums

Programma

Jaunākie notikumi

08
Mar
pie Meirānu tautas nama no plkst. 10.00