Latvijas pauerliftinga federācija aicina tevi 2016. gada 26. martā, ierasties Lubānas vidusskolas sporta zālē. Lubānā, Krasta ielā 6. Lai piedalītos Lubānas novada čempionātā svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šis būs jau 5. Latvijas kausa posms 2016. gada ieskaitē.
 
Latvijas pauerliftinga federācija sadarbībā ar Madonas S.C.K. sporta klubu un Lubānas novada pašvaldību aicina uz 2016. gada 5. Latvijas Kausa posmu, kas vienlaikus ir Vidzemes reģiona 4. kausa posms. Sacensību dalībniekiem tiks dota iespēja pārbaudīt spēkus klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, Lubānas novada čempionāta ietvaros. Lubāna, spēcīgākos svara stieņa spiedējus, pulcēs jau ceturto reizi. Sacensību laikā, kā ierasts norisināsies klubu cīņas, kas šogad ir viena no aizraujošākajām sacensību daļām, kur cīņa notiek līdz pēdējiem punktiem. 
 
Jaunieši un juniori sacentīsies deviņās svara kategorijās. Vīri jeb open grupa, kā arī veterāni 40+ startēs astoņās svara kategorijās. Bet sievietes septiņās svara kategorijās. Katrā svara kategorijā tiks apbalvoti trīs spēcīgākie atlēti ar diplomiem un medaļām. Absolūti labākie sportisti pēc Vilksa koeficienta tiks apbalvoti ar kausiem un balvām. Vilksa koeficients aprēķina sportista personīgā svara attiecību pret paceltajiem kilogramiem. Tas sniedz rezultātu punktos un ļauj salīdzināt dažāda dzimuma un svara kategoriju sportistu sniegumu. Dalībniekiem, kuriem punktu skaits lielāks, novērtējums ar augstāku rezultātu.
 
LPF aicina, pieteikt savu dalību sporta pasākumā līdz 23. martam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Sacensību dienā sportistiem lūgums, ierasties uz svēršanu plkst. 9.15 – 10.30. Sacensību atklāšana plkst. 11.15. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents. Skatītājiem pasākumā ieeja bezmaksas. 
 
Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Lubānas novada pašvaldība, veikals sp.lv.
 
Sacensību direktors: Uģis Meiers, mob. tālr. 29283578
 
Informāciju sagatavoja:
LPF sabiedrisko attiecību speciālists
Arvis Iļjins, mob. tālr. 27150201
Latvijas Pauerliftinga federācija
Biedrība Spēka Pasaule
e-pasts: sab@sp.lv

Jaunākie notikumi

22
Jūn
Jauniešu centrs
-
Lubāna
Līdzi jāņem auduma maisiņš, krekliņš vai audums, kuru vēlies apgleznot.

23
Jūn
Dabas takā "Aiviekstes ozoli"
Laipni aicināti uz Līgo loka šaušanas sacensībām 23.jūnijā plkst.11:00 dabas takas...

23
Jūn
Lubānas pilsētas estrādē
-
Lubāna
  Lubānas pilsētas estrādē no plkst.16:00 notiks dažādas Līgo dienas...

23
Jūn
Lubānas pilsētas estrādē
Lubānas novada pašdarbnieku kolektīvu kopīgi veidots koncerts "Līgo, līgo, rallallā!",...