Jau 19 gadus tiek kopta tradīcija vienkopus sanākt daudziem desmitiem elektrisko un akustisko ģitāristu spēlmaņiem, basģitāristiem, koklētājiem, rokgrupām, vokālistiem un ikvienam interesentam, kurš vēlas mācīties un izzināt ko vairāk par mūziku! Tā ir mūzikas simbioze, kvalifikācijas celšanas kursi mūzikas skolotājiem, tā ir "Ģitāristu sesija 2015"  25.-30.oktobris, Madonas novadā, Praulienas skolā.

Afiša

Ģitāristu sesija sāksies jau 25. oktobrī ar festivālu jaunajām rokgrupām "Praulienas Ritmi", kurā ar 30 minūšu muzicēs programmu 7 grupas no dažādiem novadiem.
1 x sesijā kokles, kā arī vokāla, bass, bungu, akustisko un elektrisko ģitāru apmācības, seminārs mūzikas skolotājiem ar apliecības saņemšanu,  akcents arī uz dziesmu... vakarēšana, koncerti, meistarklases, izbraukums uz Lubānas ezera BĀKU un pie Gunāra Igauņa uz tautas mūzikas instrumentu muzeju!
Noslēguma koncerts Praulienas skolā 30. oktobrī, ieeja par ziedojumiem, koncertu vadīs UFO,
pārējais mājas lapā www.gitaristusesija.lv vēl var pieteikties!

Pogramma

Ko Tu iegūsi kā dalībnieks „Ģitāristu sesijā 2015”? 
-Tu gūsi pieredzi un informāciju vismaz 20 meistarklasēs piecu dienu laikā pie Latvijā zināmiem mūziķiem, mūzikas pedagogiem, kā arī vieslektoru no ārzemēm.
meistarklases, kā arī piedalīties sešu autonomu grupu nodarbībās - vokālistus vadīs Madara Briede, Inese Bērziņa un Andrejs Gradinārovs, akustiskās ģitāras nodarbības vadīs Andris Jeziks, Andrejs Vasiļjevs un Artūrs Zemnieks, elektroģitāras nodarbības vadīs Arturs Liede, Jānis Kalniņš, Rihards Lībietis, Valdis Rēbuks un Mārcis Auziņš, basģitāristu grupu vadīs  Phil Spalding (UK), Kristians Priekulis un Kristaps Ērglis, ar bundzinieku, perkusionistu grupu darbosies Andris Buiķis un Dzintars Vīksna. Šogad izveidota jauna grupa koklētājiem, kuras vadītāji būs Rasa Vītola, Ģirts Laube un Ansis Jansons. Vēl sesijas meistarklasēs runās skaņu vīri- Igors Kadoļčiks un Toms Lisments, kurš pārstāv kompāniju ProSound. Jānis Altmanis iepazīstinās dalībniekus ar elektroģitāras skaņu efektu pasauli. Sesijā savu dalību pieteicis Gints Smukais, kurš zināms kā atraktīvs un ļoti tehnisks mūziķis.

- Tev būs iespēja piedalīties paneļdiskusijās ar atzītiem mūziķiem, varēsi baudīt koncerta priekus.  - Jaunajiem mūziķiem un rokgrupām būs lieliska iespēja darboties kopā ar profesionāliem mūziķiem, kā arī muzicēt  jamsession vakaros.
Trešdienas pēcpusdienā visi ar autobusu dosimies atpūtas braucienā uz tūrisma centru "BĀKA", kur skatīsim Lubānas ezera panorāmu, elposim svaigu gaisu un baudīsim uz ugunskura gatavotas vakariņas. Bākas apkārtni ievibrēs Vītolu dziedošā ģimene un draugi... atliks iesaistīties dziedāšanā un danču ritmos cilāt kājas. Vēlā pievakarē ciemosimies pie Gunāra Igauņa mūzikas instrumentu muzejā Gaigalavā.

Kā pieteikt savu dalību sesijā? 
-Līdz š.g. 20.oktobrim piesaki savu dalību projekta mājas lapā – www.gitaristusesija.lv.
-Pievieno savu foto portretu JPG formātā ar norādītu vārdu, uzvārdu!
-Pārskaiti uz kontu dalības maksu!

Ja neizdodas pieteikties elektroniski, sūti anketu un visu augstāk minēto uz e-pastu: imantspulkstenis@madona.lv vai uz adresi – Saieta Laukums-1, 413.kab., Madona, LV-4801

-Dalības maksa  - ēdināšana 3x dienā 30 EUR; naktsmītnes, gultas veļas komplekts 20 EUR; sesijas nodarbības un meistarklases, atpūtas brauciens un koncerti 50EUR. Transports Madona-Prauliena-Madona tiks nodrošināts iepriekš saskaņojot ar organizatoriem.
Rekvizīti maksājuma veikšanai: A/S ”Swedbank” Madonas filiāle; IU ”Sinepes un Medus”. Konta numurs: LV43HABA0001409041529;
Ar norādi - GS 2015, dalībnieka vārds un uzvārds.

Jaunākie notikumi

08
Mar
pie Meirānu tautas nama no plkst. 10.00