Šīs vasaras izskaņā noslēdzās Lubānas novada atklātais čempionāts futbolā (7:7), kurā piedalījās 5 komandas. Četras komandas no Lubānas - "Katastrofa", "Požarka", "Traktors", "Lubāna" un viena komanda no Madonas - "Kaukāza gūstekņi". Sacensības organizēja Lubānas novada pašvaldība, galvenais tiesnesis Uģis Meiers. 

 

Futbola komanda "Lubāna". Foto no Uģa Meiera personīgā arhīva.

Čempionātā pārliecinoši uzvarēja futbola komanda “Lubāna”, nezaudējot nevienu no 12 spēlēm, ar astoņām uzvarām un četriem neizšķirtiem (28 punkti) un visā čempionātā neiegūstot nevienu soda kartīti. Rezultatīvākie spēlētāji: Atis Noviks (12 vārtu guvumi), Deniss Tuleiko (8 vārtu guvumi), Artis Treknais un Guntars Čoders katrs ar 4 vārtu guvumiem.

Sīvākās sacensības notika par 2.-4. vietu. Komanda “Kaukāza gūstekņi” no Madonas ar sešām uzvarām, pieciem zaudējumiem un vienu neizšķirtu (19 punkti) čempionātā ieguva otro vietu. Madoniešu rezultatīvākie spēlētāji: Arvis Aizsilnieks (12 vārtu guvumi) un Daniels Veļičko (5 vārtu guvumi).

Spraiga cīņa notika starp trešās un ceturtās vietas ieguvējiem “Traktoru” no Lubānas ar piecām uzvarām, četriem zaudējumiem un 3 neizšķirtām spēlēm (18 punkti), un “Požarku” no Lubānas, kas čempionātā uzvarēja piecās spēlēs, neizšķirts – 2 spēlēs, zaudēts – 5 spēlēs (17 punkti). Komandas “Traktors” rezultatīvākie spēlētāji: Magnuss Mūkins (13 vārtu guvumi) un Deivo Mūkins (5 vārtu guvumi). Vienā no spēlēm komandas spēlētājs Ģirts Žeiers saņēma sarkano kartīti. “Požarkas” rezultatīvākie spēlētāji: Andris Kellijs (7 vārtu guvumi) un Jānis Sēbriņš (7 vārtu guvumi). Asā spēlē komandas spēlētājs Māris Kellijs saņēma sarkano kartīti.

Piekto vietu ieguva Lubānas komanda “Katastrofa” ar vienu uzvaru un vienpadsmit zaudējumiem, kopā iegūstot 3 punktus. Komandas rezultatīvākie spēlētāji bija Jānis Šķēls (6 vārtu guvumi) un Dāvis Caunītis (3 vārtu guvumi).

Sacensību uzvarētājas komandas (1.-3. vietas) tika apbalvotas ar medaļām un diplomiem, kā arī tika apbalvots rezultatīvākais spēlētājs – Magnuss Mūkins, labākais vārtsargs – Ņikita Kuzņicovs un vērtīgākais spēlētājs - Atis Noviks.

Plašāka informācija: www.futbols.tk

Jaunākie notikumi

20
Sep
Bijusī Lubānas dzelzceļa stacija
Organizatori: Lubānas novada pašvaldība, biedrība “Aborieši” un iedzīvotāju iniciatīvas...

20
Sep
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
Oskara Kalpaka ielā 12, Lubānā 1.stāva 103.kabinetā pieņems acu ārsts/optometrists Mg.phys....

20
Sep
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
2018.gada 20.septembrī plkst.11:00 Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka...

20
Sep
Lubānas novada Jauniešu centrā
-
Lubāna
Akmeņu apgleznošana, spēļu pagatavošana, savu ideju īstenošana. Nāc un piedalies!