Gadu mija atnākusi ar satraucošām ziņām no Lubānas veselības un sociālās aprūpes centra. 2020. gada 30. decembrī ņemtie Covid-19 testi pansionāta klientiem uzrādīja, ka no 39 inficējušies 26 centra iemītnieki.

Neskatoties uz to, ka slimība ir skārusi arī apkalpojošo personālu un daļa darbinieku ir uz darbnespējas lapas, daļa darbinieku atrodas karantīnā kā kontaktpersonas, centra klientiem tiek nodrošinātas visas klientu pamatvajadzības – četras reizes dienā maltīte, pieejamas higiēnas un pirmās nepieciešamības lietas, medikamenti.

2021. gada 1. janvārī Lubānas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs T.Salenieks sasauca ārkārtas domes sēdi, kurā tika uzklausīta Sociālā dienesta direktores I.Līberes sniegtā informācija par situāciju aprūpes centrā. Dome lēma par ārkārtas situācijas izsludināšanu Lubānas veselības un sociālās aprūpes centrā un piemaksu apmēru aprūpes centra darbiniekiem, kuri strādā ar klientiem ārkārtas situācijas apstākļos. Neilgi pirms domes sēdes sākuma tika saņemta ziņa par pirmo aprūpes centra - Covid -19 slimnieka nāves gadījumu.

Sociālā dienesta direktore arī lūdz darbā aprūpētājus ar pieredzi darbam aprūpes centrā uz laiku, līdz situācija normalizēsies, telefons saziņai 28374760.

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!