Tik neierasts Ziemassvētku gaidīšanas laiks  bez lielās pulcēšanās un skaistajiem svētku koncertiem. Svētku sajūta tiek padarīta priecīgāka ar GAISMU.

Meirānos, lai svētku gaidīšana izdotos īpašāk, 6.decembrī vienlaicīgi iedegās daudzas uguntiņas un iemirdzējās eglītes. Izgaismot Meirānus aicināja – Meirānu tautas nams un biedrība “Vienā solī”. Un Meirāni iemirdzējušies īpaši koši – stacijā, pie tautas nama, pie daudzām privātmājām. Īpaši gribas pieminēt Bērziņu, tāpat arī Bidiņu, Ķeveru un Ukriju ģimenes mājas un vēl daudzas citas... Speciāli svētku gaidīšanas laikam tapuši daudzi svētku rotājumi. Novērots, ka daudzi braucēji, pamanot Meirānu spožās uguntiņas, lēnām nobrauc gar skaisti izrotātajām mājām. Patīkami vērot mājas, kas tumšajos ziemas vakaros izskatās kā pasaku namiņi.

Savu svētku rotu 9. decembrī sagaidījusi arī Lubānas pilsētas lielā egle, kas iemirdzējusies pie Lubānas pilsētas kluba. Katru dienu svētku noformējumam nāk klāt arvien jauni dekori. Līdz lielās egles iedegšanai mūsu acis un sirdis priecēja z./s. Vilces skaisti sapostā egle LKS “Lubāna 94” teritorijā.

10. decembrī pie Lubānas vidusskolas 3 rūķi par prieku 1.-4.klašu audzēkņiem iededza brīnumskaistu egli. Egle papildināta ar skaistām āra dekorācijām.

Savukārt no 21. decembra līdz 25. decembrim lubāniešus Lubānas kultūras nams aicina iesaistīties konkursā “NO TUMSAS UZ GAISMU”. Ikviens tiek aicināts izgaismot savās mājās logu laikā no plkst. 17.00 līdz 22.00. Tos, kas vēlas piedalīties konkursā, lūgums zvanīt pa tālruni 26594314 un nosaukt savu adresi. Trīs skaistāk noformēto logu īpašniekus gaida pārsteiguma balvas!

Ligita Pētersone

Novada egles un noformējumu skatīt šeithttps://ej.uz/fczw

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!