Ar prieku varam paziņot, ka ir nākusi klajā otrā grāmata par Lubānu "Lubāna. Nākamie simts". Jauno grāmatu var iegādāties Lubānas pilsētas bibliotēkā, Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā un Meirānu bibliotēkā iestāžu noteiktajos darba laikos. Grāmatas cena Eur 6,60.

Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, šogad grāmatas atklāšanas pasākums netiks rīkots. Būsim atbildīgi viens pret otru!
Ieplānots, ka stāstu autori dāvanā no pašvaldības saņems vienu grāmatu. Ar autoriem par grāmatas saņemšanu sazināsies Lubānas novada pašvaldības kultūras darba speciāliste Ilze Kraukle. 

No grāmatas vāka uz mums raugās divi jaunieši. Uzņēmums izdarīts 1960.gadā, vecajā Lubānas kultūras namā. Gaišs, starojošs skatiens. Pārliecība, ka rīt viss būs labi...

Patīkamu lasīšanu!

Dejotāju pāris uz vāka - Mudīte Vaska un Staņislavs Bumbiška.

Jaunākie notikumi

04
Dec
Pie Lubānas pilsētas kluba
Gaismu saucam, gaismu saucam!Lai nāk gaisma, lai viss mirdz! Lielu vezumu spēj apgāzt,Viena maza, maza sirds! Gaismu saucam, gaismu saucam, Lai nāk gaisma, lai tā nāk! Saules gaismā arī

11
Dec
Šogad, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, Ziemassvētku laiku ievadīsim savādāk - nebūs lielās pulcēšanās un koncertu, bet svētku gaidīšanu padarīsim priecīgāku ar GAISMU.