Ar 18. maiju atsāk darbu klātienē ar apmeklētāju pieņemšanu Lubānas kultūras nams un Meirānu tautas nams, ievērojot Kultūras ministrijas izdoto 2020.g. 12. maija rīkojuma Nr. 2.5-1-62 "Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu kultūras norišu vietās" izpildi un ņemot vērā Lubānas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja rīkojumu Nr. LUB/2.01/20/7.
Amatiermākslas kolektīvi vēl neatsāk savu darbību klātienē, bet var strādāt attālinātā režīmā. Latvijas Nacionālais kultūras centrs prognozē, ka pozitīva scenārija gadījumā amatiermākslas kolektīvi savu darbību varēs atsākt no 2020. gada 9. jūnija, ņemot vērā kultūras ministra rīkojumā (sanitārajā protokolā) ietvertos nosacījumus. 

Lubānas novada pašvaldības kultūras darba speciāliste
Ilze Kraukle
26374962
 

Jaunākie notikumi

04
Dec
Pie Lubānas pilsētas kluba
Gaismu saucam, gaismu saucam!Lai nāk gaisma, lai viss mirdz! Lielu vezumu spēj apgāzt,Viena maza, maza sirds! Gaismu saucam, gaismu saucam, Lai nāk gaisma, lai tā nāk! Saules gaismā arī

06
Dec
Tuvojas svētku laiks, bet šogad to baudīsim savādāk kā citus gadus. Lai svētku gaidīšana izdotos īpašāk, nepieciešama arī

11
Dec
Skvērā pie Lubānas pilsētas kluba
Šogad, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, Ziemassvētku laiku ievadīsim citādi - nebūs lielās pulcēšanās un koncertu, bet svētku gaidīšanu padarīsim priecīgāku ar GAISMU.