Lubānas novada Valsts un Pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC)  ir iesaistījusies akcijā “Diena bez rindām 2019”, kas norisinās no 30. septembra līdz 4. oktobrim, un aicina uz konsultācijām par e-pakalpojumu izmantošanu.

VPVKAC aicina ikvienu līdzdarboties akcijas īstenošanā un tās laikā:

  • Iedrošinot klientus pieteikt pakalpojumus un dzīves situācijas risināt elektroniski;
  • Skaidrot e-pakalpojumu priekšrocības un ar to izmantošanu saistītos praktiskos aspektus:
  • E- paraksts un E-adrese;
  • Pēc iespējas nodrošināt iestāžu apmeklētājiem praktisku palīdzību pie brīvpieejas datoriem.

 

Visu nedēļu iestādēs varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumiem – kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai lietotu e-pakalpojumus, kur tos atrast, kā pieteikt, kā saņemt atbildi utt.  Papildus aicinām iesaistīties e-pakalpojumu zināšanu viktorīnā, kurā noskaidrosim erudītākos e-pakalpojumu pārzinātājus. Vairāk par viktorīnu vietnē mana.latvija.lv

Akcijas laikā līdz 6. oktobrim ikviens tiek aicināts piedalīties e-pakalpojumu viktorīnā, kas pieejama portālā mana.latvija.lv, kļūt par erudītāko e-pakalpojumu pārzinātāju un laimēt balvas!

Akcija notiek jau sesto reizi un šogad tajā piedalās vairāk nekā 340 valsts un pašvaldību iestādes un to filiāles visā Latvijā. Sev tuvāko digitālo aģentu var atrast Digitālo aģentu kartē. Akciju “Dienas bez rindām 2019” organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

Jaunākie notikumi

14
Jūl
Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu konsultācijas bērniem līdz 18 gadu

25
Jūl
Lubānas pilsētas estrādē

25
Jūl
Plkst. 13:00 Lubānas Vecajos kapos Plkst. 14:00 Lubānas Jaunajos kapos

01
Aug
Visagala kapsēta