Vasara aizskrējusi vēja spārniem un mūsu “Lubānas veselības un sociālās aprūpes centrs” sociālās aprūpes nodaļas klienti aizvien retāk un mazāk vēlas iziet laukā, tā vien gribās satīties siltos plediņos un pasnaust!

25.septembrī, mūsu centrā tika svinēti Ražas svētki, klienti varēja aplūkot darbinieku izveidoto izstādi. Par šo svētku svinīgumu rūpējās Silvija Bērziņa ar savu ansamblīti un Lienīte Ozolniece ar savām dejotājām – senioru deju kopu “Varavīksne”, neizsakāmi sirsnīgs PALDIES jums par šo prieku! Tā kā septembrī tiek atzīmēta arī Dzejas diena, tad starp dziesmām un dejām, Vēsma Masa lasīja Ineses Toras dzeju. Pēc koncerta suminājām mūsu septembra jubilārus, kas svinēja 80 gadu un 73 gadu jubilejas, lai mīlestība, veselība un siltums mūsu jubilāriem!

1.oktobrī – Senioru diena, kad arī neiztikām bez prieka. Paldies Lubānas novada pašvaldībai par uzdāvināto skaisto torti un Lubānas novada iedzīvotājai Līgai Bāliņai par skaistajiem, lielajiem puķu podiem un milzīgajiem ķirbjiem – priecāsimies un ēdīsim visu ziemu! Vēlam Jums, Līga, izturību, veselību un nezūdošo Dzīves un darba mīlestību arī turpmāk!

Atskatoties uz aizgājušo vasaru, gribās padalīties ar kādu amizantu sarunu starp diviem mūsu klientiem, kuri atcerējās bērnības gadus, kad ganos gāja. Viens no mūsu stāstniekiem dalījās atmiņās, ka, lai tiktu ātrāk mājās no ganiem, noķerts dundurs un ielaists govij ausī, draugs, tajā pašā brīdī, iedūris govij ar adatu dibenā. Govs sagriezusi asti gredzenā un laidusi mājās, pārējās arī pakaļ! Jautāts, vai mājās sutu dabūjis par tādu izgājienu, stāstnieks atbildēja, ka neko tādu neatceras. Savukārt, sarunu biedrs atcerējās, ka gadu vecai telei pie astes piesējis spainīti, tā to asti vicinot sabijusies, ka ta lekusi uz māju, pāri visiem labības laukiem, māte ieraudzījusi spainīti telei pie astes, uzreiz sapratusi, kas par lietu, o, ka ta dabūts pa stilbiem!  

Vēlreiz sirsnīgs paldies visiem, kas mūs atceras, apciemo un iepriecina. Jauku un siltu visiem rudeni vēlot, Lubānas veselības un sociālās aprūpes centra klienti un darbinieki.

 

Informāciju sagatavojusi:

Iluta Ozoliņa

Lubānas veselības un sociālās aprūpes centra sociālā darbiniece 

Jaunākie notikumi

08
Mar
pie Meirānu tautas nama no plkst. 10.00