Meirānos nodibinātās biedrības "Vienā solī" aktīvisti un atbalstītāji 24.septembrī veica lielisku darbu savas dzīves vides uzlabošanai. Talcinieki bija pulcējušies Aiviekstes krastā netālu no bijušās Meirānu krējotavas (teritorija posmā no Meirānu Kalpaka pamatskolas līdz Aiviekstes tiltam), lai sakoptu šo upes krasta daļu.

Valstī noteiktā oficiālā brīvdiena lieti noderēja apkārtējās vides sakopšanai! Kā pastāstīja biedrības pārstāve Ina Bidiņa, uz kopīgo talku bija pulcējušies aptuveni 13 cilvēki, gan vietējie meirānieši, gan arī palīgi un domubiedri no Lubānas. Tika griezti krūmi, savāktas kritalas, sakopta zemsedze un rezultātā lieliski attīrīta, kā arī sakopta atpūtas vieta pašiem un viesiem! Būs iespēja doties peldēties, šajā vietā piestāt laivotājiem un vienkārši atpūsties brīvā dabā.

Prieks par līdzcilvēku vēlmi pašiem sakārtot novada teritoriju, kas pieejama daudz plašākam līdzcilvēku lokam. Paldies visiem taliciniekiem par veikto darbu!

Foto: Inga Aizsilniece

 

Informāciju sagatavojusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Jaunākie notikumi

29
Feb
Lubānas pilsētas klubā
Deju kolektīvs "Žuburi" aicina uz deju koncertu "Zelta pavedieni". Skatītājiem par prieku dejos viesu kolektīvi no Jaunjelgavas,

06
Mar
Visagala kapsētā, pēc tam pasākumu cikla turpinājums Cesvainē

06
Mar
Lubānas pilsētas klubā
Ieejas maksa - 3 Eur

07
Mar
Meirānu tautas namā
Ielūdz Grigorijs Gorodko Gregs. Ieejas maksa: 2 EUR, skolēniem - 1 EUR