Sagaidot Latvijas 100. dzimšanas dienu, biedrība „Lubānas Puse” sadarbībā ar Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centru organizē 7. sestdienas tikšanos "Dzimis Lubānas pusē, audzis Latvijai!"

12. maijā plkst.11.00 Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā tikšanās ar māsām Santu Pusvilku-Bierandi un Agitu Pusvilku.

Abas māsas dzimušas un augušas Lubānā. Pēc vidusskolas absolvēšanas mācības turpinājušas Latvijas Universitātē, kur Santa apguvusi jurisprudenci, bet Agita komunikācijas zinātni, savukārt šobrīd Agita studē sociālo antropoloģiju Rīgas Stradiņa Universitātē. 

Santa stāstīs par saviem vaļaspriekiem - ceļošanu, jogu un fotografēšanu. Caur fotokameras aci fiksēti daudzi dabas un cilvēku stāsti Latvijā un pasaulē. Dažus no tiem Santa pastāstīs klātienē, kā arī dalīsies pārdomās par to, kā ikdienu palīdz sakārtot jogas prakse. Agitu interesē sociālās pārmaiņas. Vairākus gadus viņa darbojusies vides aizsardzības organizācijā un tic, ka lielas pārmaiņas sākas ar maziem soļiem. Par videi draudzīgu dzīvesveidu un dzīvi bez atkritumiem (zero waste) būs Agitas stāsts. 

Pasākuma noslēgumā bišu vaskadrānu meistardarbnīca. Ja arī tu vēlies pagatavot savu vaskadrānu komplektu, ņem līdzi lietotas un nevajadzīgas spilvendrānas vai pārvalkus, lai tie piedzīvo savu otro dzīvi. Uz tikšanos!

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!