Pasniegti apbalvojumi "Madonas novada GADA BALVA KULTŪRĀ", tostarp arī Lubānas apvienības darba darītājiem. Apsveicam!
25. februārī Bērzaunes pagasta Sauleskalna tautas namā pirmo reizi tika pasniegti apbalvojumi “Madonas novada Gada balva kultūrā” par Madonas novadā 2022. gadā notikušiem kultūras, mākslas notikumiem un sasniegumiem dažādās kultūras jomās un žanros.
Laila Ozoliņa – Gada amatiermākslas kolektīva vadītājs un kolektīvs – par ieguldīto darbu tautas dejas un Lubānas kultūrvides popularizēšanu, pārnovadu sadarbības veicināšanu, Madonas un Latvijas vārda popularizēšanu, par aizrautīgu darbu jauniešu prasmju pilnveidošanā un pašdarbnieku piesaistīšanā.
Anna Egliena un Broņislavas Martuževas fonds “Rakstītāja” – Gada cilvēks novadpētniecībā un muzeju nozarē – par nozīmīgu ieguldījumu novadpētniecībā un muzeju nozarē nacionālā mērogā – Broņislavas Martuževas “Likteņgaitu klades” izdošanu, skolu jaunatnes izglītošanu, dzejas popularizēšanu un dzejas krājuma “Rakstītāja” faksimilizdevuma izdošanu sadarbībā ar izdevniecību “Dienas mediji” (attēlā Ilze Kraukle un Vilnis Strautiņš, Anna Egliena aiz kadra)
Daiga Puķīte – Gada cilvēks bibliotēku nozarē un literatūrā – par Andreja Eglīša grāmatas “Ticībai un gaismai” sastādīšanu sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku un apgādu “Jumava”.
 

Jaunākie notikumi

26
Apr
Lubānas pilsētas bibliotēkā

27
Apr
Lubānas vidusskolas aktu zālē
Konkursa nolikums. Dalībnieka anketa. Anketa PDF

27
Apr
Lubānas vidusskolas aktu zālē

04
Mai
Lubānas tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”) papildus informāciju skat. šeit.