Pagājušā gada decembrī HK "Kurbads", sadarbībā ar "Pafbet", organizēja lielisku akciju. Tās ietvaros tika izveidota labo nodomu kaste, kuras uzdevums bija uzkrāt saziedoto hokeja inventāru cēlam mērķim. Saziedotais inventārs tiks bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kas vēlas sākt spēlēt hokeju, taču apstākļi liedz iegādāties pilnu hokeja ekipējumu. Esam priecīgi un patīkami pārsteigti, ka šai akcijai tikām pieteikti tieši mēs- Lubānas hokeja entuziastu grupa. Liels nopelns tam, ka izvēlējās tieši lubāniešus, bija HK "Kurbads" mentoram Raimondam Dombrovskim un komandas uzbrucējam Jānim Straupem!

Šā gada 25.martā mēs saņēmām ielūgumus uz vienu no LČ finālsērijas spēlēm HK "Kurbads" pret HK "Mogo", spēle notika jaunajā Kurbads ledus hallē, kuras laikā saņēmām arī saziedoto inventāru. Pateicoties Lubānas novada pašvaldībai, tika piešķirti līdzekļi autobusiņam un uz spēli mēs devāmies kuplā pulkā, aptuveni 30  lieli un mazi hokeja draugi. Šī jau bija trešā spēle un mums par patīkamu pārsteigumu HK "Kurbads" izcīnīja savu pirmo uzvaru 3:1 fināl-sērijas trešajā spēlē. Spēle bija spraiga un interesanta, vienā no epizodēm, ripa lidoja ārpus laukuma un trāpīja Lubānas mazajam līdzjutējam tieši pa lūpu, kuru pēc šī atsitiena veiksmīgi tvēra R.Birziņš. Lieliska trofeja ar stāstu no lieliskās spēles un autogrāfu no HK Kurbads uzbrucēja Jāņa Sprukta.

Ar savu entuziasmu un patriotisko degsmi mēs, lubānieši, esam paveikuši daudz paši saviem spēkiem, taču pēdējā gada notikumi liecina par to, ka esam novērtēti un atbalsts nāk no visām malu malām. Paldies visiem, kas mūs atbalsta un saprot, ka Latvija nebeidzās tikai aiz Rīgas robežām, šādā veidā mazinot plaisu starp lielpilsētām un lauku teritorijām! Tiekamies nākamajā sezonā uz ledus!

  

Informāciju publicēšanai sagatavojis:

Māris Valainis
Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators un hokeja entuziasts Lubānā

 

 

 

Jaunākie notikumi

23
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

26
Sep
Meirānu tautas namā
Tradīciju kopa “Sietiņš’’ aicina uz Rotaļu pēcpusdienu Miķeļdienu gaidot

26
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

27
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli.