Lubānas novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Sējas novada jauktā kora "Sēja" 15.gadu jubilejas koncertu "Ja saule tev sirdī", kas norisināsies 2.februārī plkst.18:00 Lubānas pilsētas klubā. Kora diriģents Ārijs Ādamsons, kormeistars Eduards Vācietis, koncertmeistars Austris Kalniņš, vokālā pedagoģe Ilze Latkovska. Ieeja uz pasākumu bez maksas.

Ko saka par sevi pats koris: "Mēs - jauktais koris Sēja - nākam no stipra novada, kura simbols ir dižais Sējas ozols. Pateicoties lielajam gribasspēkam un dziedāšanas priekam, ko smeļamies no sava dižozola mēs esam piedziedājuši vairākas koncertzāles gan Latvijā, gan ārpus tās. Esam guvuši atzinīgu starptautiskas žūrijas vērtējumu Ungārijā koru konkursā ”Vivace2007” , Vācijā, 6. starptautiskajā J. Brāmsa koru konkursā, kā arī starptautiskajā konkursā „Grand Prix of Choral Music” Grācā, Austrijā Čehija (Prāga), Starptautiskajā koru konkursā PRAGA CANTAT 2014 koris iegūst divus zelta diplomus un kausus, - zelts par katru kategoriju (tautas mūzika un jaukto koru kategorija), kā arī specbalva par labāko diriģenta sniegumu un specbalva par labāko dziesmas interpretāciju tautas mūzikā, - par "Līgo" izpildījumu. Tas ir tikai mūsu panākumu sākums!".

  
 
Informāciju publicēšanai sagatavojusi:
Tija Žvagina
Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
  
 

Jaunākie notikumi

21
Jan
Komitejas sēde notiks videokonferences veidā
Komitejas sēdē tiks izskatīti jautājumi: 1. Par 2021.gada budžeta projekta LUBĀNAS VIDUSSKOLA ieņēmumu/izdevumu tāmi. 2. Par 2021.gada budžeta

25
Jan
Komitejas sēde notiks videokonferences veidā

28
Jan
Domes sēde notiks videokonferences veidā