Lubānas novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Sējas novada jauktā kora "Sēja" 15.gadu jubilejas koncertu "Ja saule tev sirdī", kas norisināsies 2.februārī plkst.18:00 Lubānas pilsētas klubā. Kora diriģents Ārijs Ādamsons, kormeistars Eduards Vācietis, koncertmeistars Austris Kalniņš, vokālā pedagoģe Ilze Latkovska. Ieeja uz pasākumu bez maksas.

Ko saka par sevi pats koris: "Mēs - jauktais koris Sēja - nākam no stipra novada, kura simbols ir dižais Sējas ozols. Pateicoties lielajam gribasspēkam un dziedāšanas priekam, ko smeļamies no sava dižozola mēs esam piedziedājuši vairākas koncertzāles gan Latvijā, gan ārpus tās. Esam guvuši atzinīgu starptautiskas žūrijas vērtējumu Ungārijā koru konkursā ”Vivace2007” , Vācijā, 6. starptautiskajā J. Brāmsa koru konkursā, kā arī starptautiskajā konkursā „Grand Prix of Choral Music” Grācā, Austrijā Čehija (Prāga), Starptautiskajā koru konkursā PRAGA CANTAT 2014 koris iegūst divus zelta diplomus un kausus, - zelts par katru kategoriju (tautas mūzika un jaukto koru kategorija), kā arī specbalva par labāko diriģenta sniegumu un specbalva par labāko dziesmas interpretāciju tautas mūzikā, - par "Līgo" izpildījumu. Tas ir tikai mūsu panākumu sākums!".

  
 
Informāciju publicēšanai sagatavojusi:
Tija Žvagina
Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
  
 

Jaunākie notikumi

18
Jūl
Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā
Zero waste stāstu pēcpusdiena. Loretas Māliņas pieredzes stāsti un padomi, kā un kāpēc mazināt plastmasas lietošanu ikdienā. Ieeja bez maksas.

19
Jūl
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Iedzīvotāji tiks pieņemti laika posmā no plkst.09:00-10:00 Lubānas novada pašvaldības

19
Jūl
Lubānas pilsētas klubs
Lubānā seminārs medniekiem 2019. gada 19. jūlijā plkst. 15.00 Medību trofeju izstādes Lubāna “Aiviekstes svētki – 2019” apmeklēšana Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā

23
Jūl
Lubānas jauniešu centrā
Ja vēlies radoši darboties, nāc uz Jauniešu centru. Mums ir savas idejas, bet varbūt TEV ir savas. Radīsim