Meirānos 19.oktobrī notika nūjošanas nodarbība, kas reizē bija arī pasākums Senioru sporta dienas atzīmēšanai. Sportisko pasākumu organizēja Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis, draudzīgu atbalstu pasākuma balvu nodrošināšanai tāpat kā Lubānā sniedza Latvijas Sporta veterānu-senioru savienība un potenciālos dalībniekus Meirānos aktīvi uzrunāja biedrība "Vienā soli". 

Pasākumā piedalījās vairāk kā desmit dalībnieki. Nūjošanas nodarbības laikā tika apgūtas nūjošanas pamatiemaņas, vienam tas bija jaunums, bet dažām esošo zināšanu nostiprināšana. Arī Meirānu puses ļaudīm tika dāvanas: piemiņas medaļas, goda zīmes, karodziņi, somiņas, kas rotātas ar Latvijas simtgades zīmi, no Latvijas Sporta veterānu- senioru savienības. 

Nūjošana tik ļoti gājusi meiraniešiem pie sirds, ka nākamā nūjošanas reize ar Māri Valaini jau šonedēļ, 24.oktobrī plkst.16:00. Visiem interesentiem tikšanās pie bijušās Meirānu dzelzceļa stacijas ēkas! Paldies biedrības "Vienā solī" pārstāvei Inai Bidiņai par palīdzību nodarbības organizēšanā un dalībnieku apzināšanā. 

 

Informāciju sagatavojusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

 

Jaunākie notikumi

14
Jūl
Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu konsultācijas bērniem līdz 18 gadu

15
Jūl
Lubānas novada Jauniešu centrā
Batikošana.Apavu apgleznošana. Šņormāksla.

17
Jūl
pļaviņā pie dīķa
Meirānu tautas nams aicina uz koncertu "Pašā vasaras viducī" Koncertā piedalās: – Vidējās paaudzes deju

25
Jūl
Plkst. 13:00 Lubānas Vecajos kapos Plkst. 14:00 Lubānas Jaunajos kapos