Noslēdzoties vienam studiju gadam, ir jāsāk domāt par nākamo, tieši tāpēc 2. jūnijā no 12.00 līdz 17.00 Vidzemes Augstskola (ViA) aicina uz Atvērto durvju dienu – pikniku ar ViA pasniedzējiem un studentiem.

Pikniks ar pasniedzējiem ir pasākums, kas norit neformālā gaisotnē, aicinot skolēnus un viņu vecākus uzzināt visu par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā un dzīvi Valmierā. Pasākuma laikā būs iespēja tikties ar ViA studiju virzienu pārstāvjiem un studentiem, kas atbildēs uz jautājumiem un dalīsies savā pieredzē.

“Kad nācu uz Atvērto durvju dienu, es biju par 80% pārliecināts par to, ka studēšu Vidzemes Augstskolā. Pasākuma  laikā es varēju uzdot dažādus jautājumus un dzirdēt atbildes no studentiem, kas jau studē ViA, izkliedējot manas šaubas. Noteikti iesaku pasākumu apmeklēt arī tiem, kas vēl nav izdomājuši to, kur studēs, jo tā ir neformāla gaisotne un lieliska iespēja redzēt tos, kas varētu būt gan pasniedzēji, gan domu biedri nākotnē,” atklāj Egīls Kārkliņš studiju programmas “Tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizators” 1.kursa students.

Pasākums norisināsies ViA Cēsu ielā 4, “Zaļajā pusdienošanas vietā pie Gaujas”. Ja ir radusies interese par pasākumu, tad lūgums informēt par savu dalību rakstot uz e-pastu: elina.sokolova@va.lv un sekot jaunumiem Facebook pasākumā.

ViA ir labi pazīstama ar savu starptautisko profilu, augsti kvalificētu akadēmisko personālu un līdzsvaru starp teoriju un praksi. Tā ir neatkarīga augstākās izglītības un pētniecības iestāde. ViA galvenās kompetences jomas ir – Biznesa vadība, Komunikācija, mediji un pārvaldība, Informācijas tehnoloģijas, Tūrisms un atpūta, Būvniecība, Mehatronika.

 

Informāciju sagatavoja:
Vera Grāvīte

Vidzemes Augstskolas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Jaunākie notikumi

25
Feb
Domes sēde notiks Zoom platformā videokonferences veidā.