Vidzemes uzņēmumi, kā arī pilsētas un pašvaldības, tiek aicināti pieteikties bezmaksas vebināru ciklam par digitalizācijas iespējām. Tiksimies četras novembra ceturtdienas no plkst. 10:00 līdz 12:00:

  • 4. novembrī vebinārs “Biznesa procesu pārvaldība un plānošana”;
  • 11. novembrī “Digitālais mārketings un E-komercija”;
  • 17. novembrī “Datu drošība, uzglabāšana un analīze”;
  • 25. novembrī “Sistēmu savietojamība un Iekārtu pārvaldība”.

Pieteikšanās vebināru ciklam: https://ieej.lv/rSjtX

Sākot ar septembri, katrā no Latvijas reģioniem tiek organizēti četri vebināri mēneša garumā par katrā no reģioniem visvairāk interesējošajām tēmām. Septembri aizvadījām kā Zemgales mēnesi, oktobrī virtuāli viesojāmies Latgalē, savukārt novembris būs Vidzemes mēnesis!

Pirmajā vebinārā “Biznesa procesu pārvaldība un plānošana” tiks prezentētas divas tēmas: Automātisko darba uzdevuma nodošanas un maršruta optimizācijas risinājums – Asigny (Prezentēs: Ilona Sedleniece, Intelligent Systems) un Elektrības menedžmenta pakalpojums (Prezentēs: Viesturs Ozols, Advangrid). Pieslēgšanās saite: https://us02web.zoom.us/j/89514426076

Latvijas IT Klasteris un Digitālās inovācijas centrs ir gatavs kļūt par digitālo gidu ikvienam Latvijas uzņēmējam, lai veicinātu mūsu valsts digitālo attīstību. Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Lai neapmaldītos digitālo risinājumu un zināšanu iespējās,  vebināru ciklā aicinām piedalīties gan Latvijas Plānošanas reģionus, uzņēmumu darbības centrus, pilsētu un valsts iestādes, reģionu uzņēmumus, lai no nozares profesionāļiem iegūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī uzzināt jaunākās aktualitātes digitalizācijas jautājumos.

Pieteikšanās vebināru ciklam: https://ieej.lv/rSjtX

Vebināri tiks īstenoti Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta INNOCAPE ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Jaunākie notikumi

05
Dec
Meirānu ciemā
Biedrība “Vienā solī” jau 5. gadu aicina iedegt svētku egli Meirānu ciemā - 5. decembrī pulksten 17.