Cesvaines novada domes deputāti ir uzaicinājuši Saeimas deputātus ierasties uz tikšanos Cesvaines novada domē, lai pārrunātu plānoto administratīvi teritoriālo reformu. 

Cesvaines novada dome 2019.gada 10.oktobra domes sēdē nolēma atbalstīt administratīvi teritoriālo reformu, tikai izveidojot divu līmeņu pašvaldības: pirmais līmenis – novadu pašvaldības, otrais līmenis – apriņķu pašvaldības atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 4. un 5.pantam. Domes sēdē Cesvaines novada domes deputāti nolēma lūgt Saeimu apturēt nepārdomātas administratīvi teritoriālās reformas īstenošanu un nepieņemt likumu tikai par viena līmeņa pašvaldību – novadu – izveidošanu, kā arī, pirms izdot likumu par administratīvi teritoriālās reformas turpināšanu, rosināt diskusiju par divu līmeņu pašvaldību funkciju un finansējuma sadali.

Uzdot jautājumus Saeimas deputātiem Andri Kazinovski, Jāni Cielēnu un Normundu Žunnu Cesvaines novada domē 2019.gada 4.novembrī, plkst. 11.00  ir aicināts ikviens iedzīvotājs un interesents.

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Vanaga

Cesvaines novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.: 64 852 030;

mob. tālr.: 28 867 807;

www.cesvaine.lv

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!