"Neiekulieties nepatikšanās savas nezināšanas dēļ! Likumi nav tik nesaprotami, kā gribas domāt," – tā varētu īsi raksturot ReTV un "Latvijas Vēstneša" kopprojektu, kas ir rezultējies sešu raidījumu ciklā "Zini savas tiesības!"

Katrs raidījums tiks veltīts konkrētai, tuvplānā apskatāmai tiesību tēmai, un sarunā ar raidījuma viesiem tiks pārrunāti būtiskākie un turpmākajai dzīvei praktiski noderīgākie tiesību normu aspekti. Darba samaksa, īres līgums, tiesības internetā, dalītais īpašums, iepirkšanās internetā un administratīvās atbildības reforma – lūk, raidījumu ciklā apskatāmās tēmas. Ikviena no tām skar mūsu dzīvi lielākā vai mazākā apmērā.

Raidījums "Zini savas tiesības!" piedāvās lakonisku ieskatu jaunākajās likumu normās, un raidījuma viesi komentēs ķibelēs nonākušos iedzīvotājus, kas vērsušies pēc padoma "Latvijas Vēstneša" LV portāla e-konsultācijās.

Satversmes 90.pants nosaka: "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."

Raidījums "Zini savas tiesības!" kanālā ReTV būs skatāms otrdienās 22:30 un tā vadītājas būs Natālija Valdniece un Zaida Kalniņa.

 

Informāciju sagatavoja:

Andris Jurga

ReTV Publicitātes vadītājs

andris@retv.lv

Jaunākie notikumi

14
Jūl
Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu konsultācijas bērniem līdz 18 gadu

25
Jūl
Plkst. 13:00 Lubānas Vecajos kapos Plkst. 14:00 Lubānas Jaunajos kapos

01
Aug
Visagala kapsēta

15
Aug
Lubānas pilsētas estrādē