Mazākos Re:TV skatītājus ar pasakām iepazīstinās dažādi radošie Talsu novada iedzīvotāji, kā arī zināmā “Mēs ar brāli kolosāli” zvaigzne - Ieva Ķiģele.

Ieva Ķiģele ir 10 gadus jauna un pasakas mīl, gandrīz tikpat ļoti, kā šokolādes saldējumu! Ieva nu jau ir izaugusi no vecuma, kad pasakas tikai klausījās - tagad viņa pati tās labprāt arī lasa. Būdama vienīgā māsa ģimenē, Ieva bieži pavada laiku ar mazajiem brālīšiem šķirstot bilžu grāmatas un stāstot neticamus stāstiņus. Tas viņai sagādā patiesu prieku un tieši tāpēc, Ieva ar prieku ir gatava, darba dienu vakaros, pulcināt pie TV ekrāniem mazus un lielus pasaku mīļotājus, lai izstāstītu kādu jauku stāstu, kas nomierinātu un ieaijātu miegā pēc garas darba dienas. 

Pats, pats pirmais maģiskajā pasaku pasaulē, mazos Re:TV skatītājus ieveda talsinieks Mikus Krastiņš. Viņš ir tikai skolnieks, bet jau talantīgs režisors, scenogrāfs, aktieris un arī leļļu meistars. Savām izrādēm visas lelles un dekorācijas gatavo viņš pats, bet šoreiz lelles – Sarkangalvīte un vilks, trīs brālīši sivēntiņi, Pinokio, Malvīne un Brēmenes muzikanti - bija Mikus draugi pasaciņu stāstīšanā. Ar Miku kādā no nākamajām nedēļām mazie skatītāji noteikti tiksies vēlreiz, nākošās pasaku stāstnieces ir Sabiles bērnu bibliotēkas darbinieces Rudīte Matisone un Elīna Stariņa. Arī viņas ir ļoti radošas un bērniem lasīs mazāk zināmas pasakas, kā arī pašas iejutīsies Sabiles vīngliemežu, Mūmammas un kraukļa tēlos.

Raidījums “Pasaciņa” kanālā Re:TV tiek translēts katru darba dienas vakaru pulksten 20:45. Pasaciņu stātnieki mainās ik nedēļu - vienā nedēļā tas ir kāds no Talsu novada iedzīvotājiem, savukārt otrā, tā ir mazā Ieva. “Pasaciņas” atkārtojumu skatīties var darba dienās pulksten 13:15.

 

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Reģionu televīzijas publicitātes menedžere

Baiba Bērziņa

e-pasts: baiba.berzina@retv.lv 

28601836

Jaunākie notikumi

04
Jūl
Dalībniekiem pulcēšanās Krasta ielas peldētavā Lubānā, skatītājiem pulcēšanās pretī pilsētas estrādei abos Aiviekstes krastos

04
Jūl
Dabas taka "Aiviekstes ozoli", Lubāna

04
Jūl
Dabas taka "Aiviekstes ozoli", Lubāna
Programmā: Dziesminieku, Imanta Kalniņa dziesmas un tautasdziesmas.

04
Jūl
Uz plosta Aiviekstē starp pilsētas estrādi un tiltu